METODINĖ GRUPĖ

Pirmininkė – Renata Vladimirenko
Sekretorė – Alina Svirnelienė
Deleguoti nariai:
  1. Irena Kraičinska
  2. Daiva Masionienė
  3. Virginija Sventkauskienė
DARBO GRUPĖ VEIKLOS PLANUI RENGTI IR IKIMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMOS
,,PAŽINIMO TAKELIU“ VERTINIMUI BEI ATNAUJINIMUI
  1. Rasa Marcinkienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  2. Lilija Chmeliauskienė – logopedė
  3. Marina Borisenkova ­­- kūno kultūros auklėtoja
  4. Danuta Dmitrijevskaja – auklėtoja
  5. Inga Okuškienė – muzikos mokytoja
  6. Dorita Simanavičienė – auklėtoja
  7. Alina Svirnelienė – auklėtoja
KORUPCIJOS PREVENCIJOS IR KONTROLĖS DARBO GRUPĖS
  1. Lilija Chmeliauskienė – logopedė
  2. Rita Vadoklienė – socialinė pedagogė
  3. Alina Grinevič – auklėtojos padėjėja
VEIKLOS ĮSIVERTINIMO KOORDINAVIMO GRUPĖ
  1. Marina Borisenkova – kūno kultūros auklėtoja
  2. Lilija Chmeliauskienė – logopedė
  3. Rita Vadoklienė – socialinė pedagogė
  4. Daiva Masionienė – auklėtoja
  5. Dorita Simanavičienė – auklėtoja

 GILUMINIO VEIKLOS ĮSIVERTINIMO GRUPĖ

  1. Virginija Sventkauskienė – auklėtoja
  2. Dorita Simanavičienė – auklėtoja
  3. Ernesta Repšienė – auklėtoja
  4. Irena Šartnerienė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė
  5. Inga Okuškienė – muzikos mokytoja
  6. Alina Svirnelienė – auklėtoja
  7. Rita Vadoklienė – socialinė pedagogė
 DARBO TVARKOS TAISYKLIŲ  IR VIDAUS TVARKOS TAISYKLIŲ
 RENGIMO DARBO GRUPĖ
  1. Irena Nižauskienė – direktorė
  2. Rasa Marcinkienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  3. Ilga Lužina – ūkio dalies vedėja
  4. Danuta Dmitrijevskaja – auklėtoja
  5. Virginija Sventkauskienė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė
  6. Rasa Šlikienė – slaugytoja

ETIKOS KOMISIJA

Pirmininkė – Inga Okuškienė – meninio ugdymo mokytoja

  1. Diana Liachovič – raštvedė.
  2. Rita Vadoklienė – socialinė pedagogė
  3. Irena Kraičinska – priešmokyklinio ugdymo pedagogė
  4. Alina Svirnelienė – auklėtoja
  5. Renata Vladimirenko – auklėtoja
  6. Danuta Dmitrijevskaja – auklėtoja
  7. Alina Grinėvič – auklėtojos padėjėja

 

VAIKO GEROVĖS KOMISIJA

Pirmininkė – Rasa Marcinkienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Sekretorė – Daiva Masionienė – auklėtoja
  1. Rita Vadoklienė – socialinė pedagogė
  2. Lilija Chmeliauskienė – logopedė
  3. Rasa Šlikienė – slaugytoja
  4. Dorita Simanavičienė – auklėtoja
  5. Irena Kraičinska – priešmokyklinio ugdymo pedagogė
  6. Alina Svirnelienė – auklėtoja
  7. Inga Agafonova – tėvų atstovė

 

DARBUOTOJAI, ATSAKINGI UŽ GELBĖJIMO DARBŲ ORGANIZAVIMĄ
EKSTREMALIŲ SITUACIJŲ METU
  1. Irena Nižauskienė – direktorė
  2. Galina Burakevičienė – vyr. buhalterė
  3. Rasa Marcinkienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  4. Rasa Šlikienė – slaugytoja
  5. Ilga Lužina – ūkio dalies vedėja

MOKYTOJŲ ATESTACIJOS KOMISIJA

Pirmininkė – Irena Nižauskienė
Sekretorė – Rasa Marcinkienė
Nariai :
  1. Marina Borisenkova – kūno kultūros auklėtoja
  2. Lilija Chmeliauskienė – logopedė
  3. Nijolė Karcevienė – tėvų atstovas
  4. Alina Jakonis – švietimo skyriaus atstovas