Naujienos

,,Aš piešiau raides B, I, T, Ė, M, A, J, A. Ir išėjo žodžiai ,,Bitė Maja“. Čia iš filmuko apie bitę. Kai sudedi raides- išeina žodis. Aš žinau daug raidžių.“ (Adomas B.)

,,Aš piešiau senius besmegenius. Jie gražiai draugauja ir svajoja tapti žmonėmis. Jie svajoja, kad būtų lengvi kaip snaigės, turėtų drabužius.“ (Ugnė)

,,Čia pilis. Joje gyvena arkliai, paukščiai. Pilis yra karalienės. Karalienė mėgsta puoštis papuošalais: karoliais, apyrankėmis. Karalienė gera, laiminga, graži, protinga.“ (Virsavija)

,,Aš padariau namą, eglę, sniegą. Tai žiema. Žiema man patinka, nes galima važiuoti su rogėmis, lipdyti besmegenį, žaisti gniūžtėmis. Dar piešiau fūrą. Čia yra malkų fūra ir elektromak fūra. Jos veža prekes. Man patinka piešti fūras, nes jos turi variklius.“ (Arnas)

,,Dariau mūsų auksinę žuvelę Čepsę su draugėmis. Jei sugalvosi norą ir pasakysi Čepsei- noras išsipildys. Žuvys plaukioja vandenyje su žolėmis.“ (Liutauras)

,,Čia piešiau stebuklingą šalį, jos gyvenimą. Gyvenimas šalyje labai naudingas, yra vandens. Šita šalis padaryta su kreidelėmis, o paskui nuspalvintas akvareliniais dažais. Dar piešiau kosmosą. Tai kur visokios matomos planetos. Dar yra kosmonautas. Jis skrenda su raketa. Yra daug debesų, žvaigždžių.“ (Aleksandr)

,,Tai mano draugė Patricija. Mes kartu žaidžiam, važinėjam rogutėm. Aš buvau pas ją namuose ir žaidėm su lėlėmis. Patricija yra gera, linksma. Dar piešiau, kad vaidina cirkininkas su  širdutėmis.“ (Gintarė Gž.)

,,Aš einu su drauge ir su katinu Šniūreliu. Einame pasivaikščioti, parduotuvėje pirksime tortą ir užeisime pas Doritą. Pas Doritą mes žaisime žaidimus visokius. Ir Šniūrelis žais su jos katinu.“ (Patricija)