Naujienos

eTwinning projekte ,,STEAM ruduo“  “Boružėlių” grupės vaikai veikdami tyrinėjo rudens požymius per technologijas, inžineriją, meną ir matematiką.

 

I dalis ,,Prisistatymas“. Šios dalies tikslas- grupės logotipo kūrimas panaudojant gamtines medžiagas. Dirbom, triūsėm ir mūsų ,,boružėlė” pasiruošus skrydžiui.

 

II dalis ,,Eksperimentų savaitė“. Vaikai “gaudė vėją”, “prajuokino” saulėgrąžą, darė burokėlio ir kopūsto lapo antspaudus, o balti chrizantemų žiedai nusidažė visomis vaivorykštės spalvomis. Vaikų nuostaba buvo begalinė.

 

III dalis ,,Meno savaitė“. Meno savaitę vaikai pradėjo spalvotų lapų paieškomis. O lapai vienas už kitą gražesni! Grupėje nutarė sukurti didžiulį grybą ir papuošti grybo kepurę lapais, o kotą – mažais, spalvotais delniukais. Vėliau grybas virto “Grybuku-stogiuku”. Po juo slėpėsi kiškis, meška, pelė ir boružėlė nuo plėšikės lapės. Vaikų buvo emocijos NEPAKARTOJAMOS!

 

 

IV dalis ,,Matematinė, inžinierinė savaitė“. Vaikai ir lauke, ir grupėje skaičiavo, kūrė įvairius inžinerinius darbelius iš gamtinės medžiagos. Tai suteikė mažiesiems daug teigiamų emocijų. Vaikams labai patiko dalyvauti šiame projekte -jie nekantriai laukė naujų projekto iššūkių.

 

 

V dalis ,,Technologijų savaitė“. Ugdytiniai tapo fotografais ir užfiksavo nuostabius gamtos vaizdus, tyrinėjo kokiame vandenyje  (šiltame ar šaltame) greičiau ištirpsta spalvoti ledukai, aplankė pilną šviesų sensorinį kambarį. O viską vainikavo  interaktyvus susitikimas su Panevėžio regos centro „Linelis“ (mok. Diana Krikštaponienė) ir Kauno lopšelio-darželio „Girstutis“ (mok. Rima Pranienė) auklėtiniais. Mes ne tik pabendravome, atlikome įvairius bandymus su vandeniu, bet ir klausėmės vieni kitų deklamuojamų eilėraštukų. AČIŪ!

“Boružėlių” grupės auklėtoja metodininkė Dorita Simanavičienė