Naujienos

begimas

Lėja (5,3m.) – ,,Man patiko bėgti. Atbėgau pirma. Visi gerai mankštinosi kaip Marina. Visas darželis bėgo, bet tėvai greitai bėgo. Aš šaukiau, kad auklėtoja būtų pirma. Man labai patiko, nes dar diplomą visi gavome"

Milana (4,10m.) – ,,Visi bėgo greitai. Čia mokyklos stadionas – didelis labai.  Auklėtoja bėgo su kitom auklėtojom. Mankštą visi darė – ,,Mes iš Šilo čia visi…".  Aš dar bėgsiu kai eisiu į mokyklą."

Gintarė (6m.) – ,,Čia nupiešiau bėgikus. Bėgikas – kuris bėga ir lenktyniauja. Man labai patiko šios dienos šventė. Aš lenktyniavau ne dėl to, kad laimėti, o kad būtų gera nuotaika."

Guostė (6m.) – ,,Mes buvome bėgimo šventėje. Buvom linksmi, daug bėgiojom. Bėgioti reikia, kad būtume sveiki. Ir auklėtojos ir močiutės ir tėvai bėgo."

Gabrielė (6m.) – ,,Mes bėgiojom ir stengėmės, kad laimėtų draugystė. Visi buvo labai linksmi."

Kamilė (6m.) – ,,Man patiko šventė. Mes sportavome, šokome ir aplink ratą bėgome. Vaikams buvo pertraukėlė, tada tėvai sportavo.  Ir auklėtoja pirmą vietą gavo.  Aš linksmai jaučiausi, nustebinta tokiom žaidynėm."

Domantas (6m.) – ,,Man labai patiko bėgimas. Aš buvau laimingas, nes ten buvo šokiai, pratimus darėm, o auklėtoja mano buvo pirma. Ir mes ją palaikėm ir bėgom kartu."