Naujienos

Drakoniuko skelbimas

Mėja (5,5m.) – ,,Žiūrėjau spektaklį apie vabalus… Skruzdėlė sportuoja, vabalas Džo tinginiauja ir Boružėlė  skraidė. Ji vyko į kelionę, ji dar šoko.  Vabalas Džo vaikščiojo, griuvinėjo, skraidė ir ieškojo Boružėlės. Sliekas sportavo, dar gydė ir išlaisvino vabalą Džo iš kalėjimo."

Dorotėja (5,7m.) – ,,Vabalai lauke žaidžia ir slepiasi vieni nuo kitų… Boružėlė, vabalas Džo ir Sliekas."

Skaistė (5,10m.) – ,,Boružėlė skraidė, žaidė su vabalu. Boružėlė norėjo vabalą išsivežti su savimi. Sliekas buvo draugas  vabalo."

Gabija (5,9m.) – ,,Čia meilės istorija. Džojus įsimylėjo į Boružėlę. Jis buvo labai idomus. Sutiko jis Slieką ir Skruzdelę, kai Boružėlės ieškojo. Skruzdėlė uždarė Džojų į kalėjimą, o Sliekas išgelbėjo. Jis buvo romantiškas ir man labai patiko."

Kamilė (6,1m.) – ,,Man labai patiko Boružėlė ir Džojus. Pasimokiau, kad reikia draugauti ir gyventi toj pačioj vietoj – Tėvynėj."

Gabrielė (6,5m.) – ,,Aš mačiau kai ten Boružėlė buvo. Aš labai mėgstu boružėles, kai būnu lauke visada jas renku. Labai smagu buvo."

Guostė (6,7m.) – ,,Man labai patiko spektakliukas apie pievos vabaliukus. Vabaliukai visi mums reikalingi. Jie padeda vieni kitiems."

Katalėja (6,6m.) – ,,Buvo vabaliukas Džojus. Jis surado daug draugų, nes buvo draugiškas. Įsimylėjo Boružę ir liko su ja pievoje, niekur neišvažiavo."