Naujienos

Vaikų Kaziuko mugė – puiki proga mažiesiems atrasti save įvairioje kūrybinėje ir meninėje veikloje, bendraujant su bendraamžiais ir suaugusiais, pasijusti šauniais mugės prekeiviais.

Kovo 4 dieną „Skruzdėliukų“ ir „Žemuogiukų“ grupėse aidėjo ,,Kaziuko mugės“ šurmulys. 

Mugėje apsilankiusi garbi viešnia – Kazytė, papasakojo vaikams apie „Kaziuko mugės“ tradicijas, paaiškino kas yra amatas, amatininkas, pardavėjas ir pirkėjas.

Kazytė kartu su vaikais žaidė smagius ritminius žaidimus, minė mįsles, spėliojo kas yra stebuklingoje pintinėje. Už aktyvų dalyvavimą vaikai buvo apdovanoti gardžiausiais riestainiais.

Kazytė, pardavusi, padovanojusi ir pasikeitusi savo rankdarbiais su vaikais – paskelbė mugės pradžią.

Vaikams buvo labai įdomu vieniems iš kitų pirkti – parduoti įvairius darbelius ir bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais. Kaziuko mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir daug malonių įspūdžių.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Irena K. ir Virginija S.

 

SimonaMan patiko apsižiūrėti darbelius, pagalvoti ką pirkti. Nupirkau tokį segtuką dinozaurą, kur spaudi ir jis išsižioja, sumokėjau 5 centus“.      

DiletaPer Kaziuko mugę man patiko pirkti ir pardavinėti. Man patiko kitos grupės darbeliai“.

Aleksandra Mugėje nupirkau daug darbelių, kaukę su lūpom ir akim, atviruką, drakoną – tokį segtuką. Pardaviau kitiems vaikams lėktuvėlį už 5 centus, pardaviau akinius irgi už 5 centus. Buvo smagu visiems, taip juokinga buvo kai Kazytė atėjo, žaidėm ir plojom“.      

KarolinaVaikai buvo atėję pirkti pas mus darbelius. O mes pas juos pirkom“.

Gabija Šiandien mūsų grupėje buvo Kaziuko mugė. Man patiko apsipirkti pas žemuogiukus. Nupirkau apyrankę už 4 ir 2 euro centus. Pardavinėjau piniginę, žaisliukus, dar padovanojau mergaitei tašytę. Buvo smagu. Uždirbau, kai paskaičiavau 7, monetas“.

Agnė  – Labai buvo smagu pirkti ir dovanos patiko“.

Lėja Šiandien buvo Kaziuko mugė, pardavinėjom savo žaislus ir darbelius. Nupirkau sau žaisliukų, apyrankes, akinius. Kazytė buvo atėjusi, padovanojo baronkų  visiems, nes atspėjom mįsles“.

DorotėjaMan patiko kai keitėmės su pinigais. Patiko „Skruzdėliukų“ grupėj pirkti daiktus“.

Orestas  – Patiko pardavinėti ir pas kitus pirkti“.

IgnasŠiandien buvo šventė – Kaziuko mugė. Patiko žaislai. Nupirkau dinozaurą, smailikus du, kiaušinį ir drakoną. Gavau dovanų iš močiutės baronką“.

TomasAš daug pirkau visko. Šiandien buvo Kaziuko mugė. Už 5 centus pardaviau lėktuvą ir emociuką. Knygos skirtuką pardaviau už 10 centų. Dar padovanojo man žaisliuką“.