Naujienos

GINTARĖ GANŽAITĖ – 5,1 m. "Čia yra mano namas, šuniukas Rudikas. Antytės plaukioja Lentvario ežere. Dar pavaizdavau savo mamą Renatą ir save, Gintarę.
Saulytė leidžia spinduliukus, kad būtų šilta ir šviesu. Tokios ryškios spalvos yra todėl, kad būtų gražu, linksma."

VIRSAVIJA BANUŠEVIČIŪTĖ– 5,6 m.  "Nupiešiau visą darželį, kuris yra Lentvaryje. Čia žaidžiu su vaikais, piešiu, žaidžiu teatrinius žaidimus. Prie darželio auga ąžuolas, klevas ir krūmelis. Boružėlę nupiešiau, nes mano grupė ,,Boružėlių“. Labai myliu savo miestą, nes čia gyvenu."

ARNAS MALAKAUSKAS – 5,10 m.  "Aš nupiešiau traukinį, nes jie važinėja ant bėgių Lentvaryje. Lentvaryje aš gyvenu. Kartais su mama ar tėčiu einame pažiūrėti kaip važinėja traukiniai. Dar su mumis eina mūsų lauko draugas Dominykas. Stotyje žmonės laukia traukinių, ant kėdžių. Jie laukia keleivinių traukinių. O prekiniai – veža tik prekes: kurą, makaronus – spagečius. Aš myliu savo Lentvarį."

ANDRĖJA VASILČENKO – 5,5 m.  "Aš čia gyvenu. Čia padariau Trakų pilį. Aplink pilį ežeras. Ežere galima paplaukioti su laivu. Į pilį reikia eiti tiltu. Labai gražu Trakuose. Dažnai su mama ir broliu važiuojame į Trakus pasivaikščioti ir pažiūrėti į gražią pilį."

GABRIELĖ ARCHIPOVA – 5,3 m. "Mano miestas Lentvaris. Mes su mama ir kačiuku einame pasivaikščioti, ir pasižiūrėti į gražią bažnyčią. Aš ten buvau, ten labai gražu. Labai mėgstu važinėtis su dviračiu. Man linksma ir gera gyventi Lentvaryje."

JUNA MALINAUSKAITĖ  – 5 m. "Aš gyvenu Lietuvoje, smagu čia gyventi. Galima su šeima ir prie jūros nuvažiuoti. Prie jūros gera ir gražu. Ten mes maudomės, žaidžiame su savo šuniuku. Vakare žiūrime kaip plaukioja laivai. Smagu prie jūros su šeima."