Naujienos

Respublikinio projekto tikslas: tenkinti vaikų fizinio aktyvumo poreikį išbandant žiemos sporto šakas; žiemos periodu kuo daugiau būti gryname ore.

Ši žiema mūsų nelepina sniegu. Tai ką veikti lauke su vaikais, kai nėra sniego? Pramogų ir žaidimų išties daug. Įstaigos bendruomenė įsitikino, kad tai pats geriausias laikas pasikviesti būrį draugų ir kartu sportuoti, lenktyniauti, žaisti.

 

Nojus 5 m.  – „Mes žaidėme žaidimus su „ugnim“, spalvotomis sniego gniūžtėmis, bėgiojom apie lankus, lenktyniavom su kitos grupės komanda. Buvo dar ritminiai žaidimai“.

Arnas 5 m.  – „Buvo pingvinas, kartu šokom, sportavom su priemonėmis, kas greičiau. Spalvoti lankai reiškia žemynus“.

Viktorija 6 m.  – „Mes buvom Olimpiadoj, žaidėm ledo ritulį kitaip. Dar pingvinų šokį šokom ir buvo tikras pingvinas, jis nuotrauką turėjo kaip buvo mažas. Man labai patinka sportuoti“.

 Adomas 7 m.  – „Šiandien lauke vyko Olimpinės žaidynės žiemą. Visi sportuoja ir laimi draugystė. Mes laimėjom du kartus ir du kartus buvom antri, bet laimi draugystė. Buvo linksma ir pingvinas dar buvo, toks tai simbolis“.

 Aleksandra 5 m.  – „Man patiko estafetės, tik aš nelabai greitai bėgu, berniukai greičiau bėga. Mes visi sportavom su Marina ir pingvinu “.

 Elzė 6 m.  – „Patiko šokti su pingvinu ir rungtyniauti su kitos grupės vaikais. Buvo linksma, kai vežėm vienas kitą ant riedlentės“.

 Augustė 6 m.  – „Patiko pingvinas ir sportuoti, žaisti, šokom linksmai. O pingvinas mums padėjo sportuoti ledo ritulį“.

 Savana 6 m.  – „Mes šokom su pingvinu, jis buvo žiemos talismanas. Įdomiausia, kai su riedlentėm vežėm vienas kitą“.

 Estėja 6 m.  – „Man buvo įdomu, kai atėjom ir pamatėm pingviną. Žaidėm žaidimus. Labai patiko šokti“.

 Karolina 6 m.  – „Buvo pingvinas, su juo šokom pingvinų šokį, besmegenių šokį. Sportavom“.

 Dorotėja 6  m.  – „Man patiko, kai auklėtoja mūsų buvo apsirengusi pingvinu. Labai gražus buvo plakatas. Patiko žaidimai“.

 Dileta 6 m.  – „Man patiko, kai važinėjom ant mažų, mėlynų kėdučių su ratukais. Auklėtoja Virginija buvo apsirengusi pingvinu. Buvo labai daug vaikų“.

 Elita 5 m.  – „Lauke vyko žiemos Olimpiada. Vaikai bėgiojo, šoko, žaidė žaidimus“.

 Tamara 5 m.  – „Darželio kieme buvo Olimpiada. Vaikai rungtyniavo, šokinėjo, šoko. Į svečius atėjo pingvinas“.