Naujienos

LABA DIENA GERB. PREZIDENTE,

JUMS RAŠO LAIŠKĄ PATYS JAUNIAUSI LIETUVOS PILIEČIAI IŠ LABAI GRAŽAUS MIESTELIO – LENTVARIO. ESAME „ŠILO“ DARŽELIO VAIKAI IŠ PRIEŠMOKYKLINĖS „SKRUZDĖLIUKŲ“ GRUPĖS, KURIE ŠIAIS METAIS ATRANDA SAVO GIMTĄJĄ ŠALĮ ŽAIDIMUOSE, KNYGOSE, INTERNETE IR KELIAUDAMI SU TĖVELIAIS IR AUKLĖTOJA PO LIETUVĄ.

ARTĖJA LABAI SVARBI DIENA – LIETUVOS GIMTADIENIS! 

– IR MES TIKRAI ŠVĘSIME!

GIMTADIENIO PROGA SIUNČIAME JUMS GRAŽIAUSIUS SAVO PIEŠINIUS, KURIUOSE IŠREIŠKĖME SAVO MEILĘ GIMTAJAM KRAŠTUI.

KIEKVIENAS ŽMOGUS TURI SVAJONĘ- DIDELĘ AR MAŽĄ. O VAIKAI PATYS PAČIAUSI SVAJOTOJAI! IR SVAJOJA JIE SUSIPAŽINTI SU SAVO ŠALIES PREZIDENTU.

KVIEČIAME JŪS KARTU ATRASTI LIETUVOS GROŽĮ ATVYKUS Į MŪSŲ LENTVARIO LOPŠELĮ-DARŽELĮ ,,ŠILAS”, O MES MIELAI APLANKYTUME JŪS VILNIUJE.

AR TAI DIDELĖ SVAJONĖ – SPRĘSTI JUMS.  SVAJONĖS PILDOSI IR MES TUO TIKIME!!!

SU PAGARBA

Adomas„Šiandien buvome pašte, Geležinkelio gatvėje, išsiuntėme laišką Prezidentui. Pasveikome su Lietuvos gimtadieniu“.

Martynas„Aš nupiešiau Baltijos jūrą. Mes įdėjome laiškus į didelį voką ir priklijavom kur siunčiam adresą, auklėtoja atspausdino“.

Akvilė„Prezidentui nupiešiau Lietuvos vėliavą, noriu, kad atvažiuotų į mūsų darželį“.

Gabija„Mes buvom pašte. Ten mums davė pašto ženklus visiems. Davėme laišką paštininkei, ji išsiųs Prezidentui mūsų, Gitanui Nausėdai“.

Majus – „Buvom pašte. Siuntėm labai gražius piešinius Prezidentui, Gitanui Nausėdai. Pakvietėme į darželį, arba gal jis mus pakvies į Vilnių, kai turės laiko“.

Tomas – „Mes ilgai ėjome į paštą su dideliu voku. Ten Prezidento adresą užklijavome ir davėme paštininkei, ji išsiųs Prezidentui“.