Šių metų vasario 1 – birželio 30 d. Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigose vykdomas projektas “LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2023”. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Nacionalinė sporto agentūra.

Projektas vykdomas III etapais.

Pirmojo etapo metu startavo nuotoliniai fizinio raštingumo užsiėmimai kiekvienoje iš dalyvaujančių įstaigų. I etape dalyvauja visa įstaigos bendruomenė.

1 PAMOKĖLĖ „ĖJIMAS“

2 PAMOKĖLĖ „PUSIAUSVYRA“

 

3 PAMOKĖLĖ „ŠUOLIS“

4 PAMOKĖLĖ „LANKSTUMAS“

5 PAMOKĖLĖ „KOORDINACIJA“

6 PAMOKĖLĖ „RITMIKA“

7 PAMOKĖLĖ „JĖGA“

8 PAMOKĖLĖ „JUDĖJIMO ĮGŪDŽIAI“

II ETAPAS

Tajus„Man patiko su „Žiogeliais“ sportuoti stadione“.

Enrika„Gera muzika, patiko traukti virvę, žaisti ,,Netvarka-tvarka‘‘, sportuoti. Sportuoti reikia, nes būsim greiti, o košę valgyti irgi sveika“.

Emilija„Man labai patiko šokinėti per laiptukus, žaisti su draugais, žaisti visus žaidimus, patiko vaikai, saulė, danguje debesys. Reikia sportuoti, nes būsi didelė, stipri“.

Rokas„Aš tempiau virvę su vaikais. Ir kai nutempiau į savo pusę, nuspyriau kamuolį. Po to apskritimus kabinom ant pagaliukų ir draugams dalinom. Man patiko žaisti su „Žiogeliais“ “.

Sofija„Man patiko estafetė su kopetėlėmis“.

Vytenis„Man labai patiko tas žaidimas, kur reikėjo pirmam atsisėst ant kėdės. Buvo labai linksma lenktyniauti“.

Izabelė„O man patiko rinkti tuos žiedus ant pagaliuko ir perduoti draugams“.

Rėjus„Man patiko su komanda rinkti taškus“.

Mykolas„Aš nupiešiau auklėtoją, kuri stebi varžybas ir palaiko mus“.

Sandra Airono mama – “Marinos organizuota šventė buvo geros nuotaikos bomba. Labai džiaugiuosi, kad mūsų vaikus supa tokie nuostabūs pedagogai ir juos nukreipia į aktyvesnio ir sveikesnio gyvenimo kelią”.

Kajaus mama Katažyna“Išties labai smagus renginys, įtraukiantys visi žaidimai. Labai smagu, kad puoselėjamas komandiškumas visi palaiko vienas kitą. Žaidžiant estafetes, skambant vaikų juokui, nusikeli į vaikystę. Ačiū ne tik Marinai, bet ir jums, labai džiaugiuosi, kad pasikvietėte”.

Altėja“Labiausiai patiko taikyti su kamuoliu viena iš tėvelių, buvo juokinga”.

Mama – “Mažųjų sporto varžybose praleidom  labai smagiai  ir aktyviai laiką. Sudalyvavom įvairiose rungtynėse, bei estafetėse. Vien matydama energingus, džiaugsmu trykštančius vaikus, mintimis sugrįžau į vaikystę. Ačiū Jums už dalyvavimą”.

Adomas – “Labiausiai įsiminė, kaip tėtė šokinėjo per virvutę ir sumušė rekordą. Ir dar patiko žaidimas, gaudynės su žuvelėmis”.

Tėtis – “Smagus laikas su vaikais, įdomios estafetės. Džiugu, kad vaikai palaikė vienas kitą ir tėvelius. Nesvarbu, kiek laimėjom, svarbu – dalyvavom”.

 


“LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2022”

FINALAS

II ETAPAS

“ŽIOGELIŲ” GRUPĖ

“PELĖDŽIUKŲ” GRUPĖ

“VOVERYČIŲ” GRUPĖ

“ŽEMUOGIUKŲ” GRUPĖ

“EŽIUKŲ” GRUPĖ

“BORUŽĖLIŲ” GRUPĖ

“GENELIŲ” GRUPĖ

“BITUČIŲ” GRUPĖ

“SKRUZDĖLIUKŲ” GRUPĖ


 

“AŠ – LTMŽ DALYVIS!”

Šių metų  sausio  6 – gegužės 30 d. Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigose vykdomas projektas  „Lietuvos mažųjų žaidynės 2021“ Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Tai nekomercinis Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas, kurio tikslai:

  • Didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį.
  • Skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Projekto uždaviniai:

  • Ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį raštingumą, kilnų elgesį ir bendradarbiavimą.
  • Burti Lietuvos mažųjų žaidynių bendruomenę, orientuotą į fizinio aktyvumo skatinimą.

 

„MANKŠTA SU DIDŽIAISIAIS KAMUOLIAIS“

 

“SPALVINGIEJI RITINĖLIAI”

 

“LINKSMIEJI BALIONAI”

 

“LINKSMOSIOS PĖDUTĖS”

 

„MANKŠTA SU GIMNASTIKOS LAZDOMIS“

 

„MANKŠTA ANT KĖDUTĖS“

 

 

“SMAGIOSIOS VARLYTĖS”

 

“LINKSMOSIOS RAIDELĖS”