Naujienos

Kauno lopšelis-darželis ,,Spragtukas“ jau 11 metų, kviečia dalyvauti sveikatingumo renginyje ,,IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA 2023“.

Projekto tikslas – tenkinti vaikų fizinio aktyvumo poreikį išbandant žiemos sporto šakas; skatinti ikimokyklinių įstaigų bendruomenių sveiką gyvenimo būdą žiemos periodu; skatinti aktyvios, savarankiškos ir iniciatyvios vaiko asmenybės ugdymą.

Mūsų daugiafunkcinėje sporto aikštelėje vyko „Ledo ritulio varžybos“ tarp priešmokyklinių grupių ir „Žiemos estafetės“ tarp „Žiogelių“ ir „Boružėlių“ grupių ugdytinių. Visi smagiai praleido laiką ir pasidžiaugė savo rezultatais.

,,Drugelių‘‘ gr. vaikų mintys:

Jonas – ,,Džiaugiuosi, kad aš pataikiau į ,,Voveryčių‘‘ grupės vartus. Man labai patinka žaisti ledo ritulį‘‘.

Laurynas – ,,Aš įmečiau įvartį į ,,Žemuogiukų‘‘ vartus. Laimingas, kad mūsų komanda laimėjo. Nereikia panikuoti, jei nepavyko įmušti įvarčio‘‘.

Einoras – ,,Svarbiausia nelaimėti, o dalyvauti. Nereikia nusiminti, jei neįmušei įvarčio. Kitą kartą pasiseks. Labai patiko žaisti ledo ritulį‘‘.

,,Voveryčių‘‘ gr. vaikų mintys:

Elzė – ,,Man buvo labai smagu žaisti su mergaitėm, nors nelaimėjom, bet paprastai jaučiuosi. Sporte visam būna, arba laimėtojos arba ne‘‘.

,,Žiogelių“ gr. vaikų mintys:

Mykolas – ,,Labai patiko visi žaidimai. Labiausiai traukti draugą rogutėse“.

Vytenis –  ,,Man patiko bėgti per kliūtis, taip smagu“.

Tomas – ,,Man labai patiko kartu su ,,Boružėlėmis“ žaisti žaidimus“.

„Boružėlių“ gr. vaikų mintys:

Mėja – ,,Man labai patiko su Adriana šokinėti nuo kalno į sniego pusnis“.

Girstė – ,,Labai patiko žaisti su „Žiogelių“ grupės vaikais. Labiausiai patiko lenktynės, kur reikėjo traukti draugą su rogutėmis“.

Tajus – „Patiko lenktyniauti su draugais iš kitos grupės. O labiausiai patiko užduotys su kliūtimi“.

 

,,Ikimokyklinukų Žiemos olimpiada 2023“ organizatoriai siūlo patyriminį ugdymą naudojant STEAM metodą. Darželio pedagogai pagamino vaizdinę priemonę „Kubą – dėlionę“, kurią vaikai išbandė su džiaugsmu.

Darželio pedagogai ir ugdytiniai sukūrė muzikinį šokį „Kur pažvelgsi visur balta“.