Naujienos

Gerbiami  tėveliai, situacijai dėl Covid 19 viruso blogėjant, Vyriausybė paskelbė, kad draudžiami didesni nei dviejų šeimų kontaktai. Šiai dienai į grupę susirenka mažieji, iš 15- 20 šeimų ir grupėje dirbantys suaugusieji.

Saugodami save ir savo vaikus, norėdami išvengti infekcijos parsinešimo į namus ar „pasidalinimo” ja grupėje, apgalvokite visas galimybes likti saugiems ir sveikiems.

 Rekomenduojama, kad ikimokyklinio ugdymo įstaigas lankytų tik tie vaikai, kurių tėvai negali dirbti nuotoliniu būdu. Sudarykime sąlygas lankyti tiems vaikams, kurių tėveliai neturi kitos išeities. Taip sumažinsime kontaktų skaičių ir kilus infekcijai, mažesnis skaičius turės izoliuotis.

Atidžiai stebėkite savo ir vaikų sveikatos būklę, karščiuojant ar jaučiant peršalimo požymius, konsultuokitės su gydytoju ir likite namuose. Jei vaikui pasireiškia infekcijos požymiai, iš karto informuojame tėvelius, kad galėtume izoliuoti sergantį vaiką nuo sveikų.

Jei vaikas izoliuojasi dėl šeimos nario, kuriam diagnozuota Covid-19  liga ar pats susirgo šia liga, nedelsiant informuokite savo grupės auklėtoją ir darželio direktorę  tel. Nr. 8 68251966 ir laikykitės visų izoliacijos reikalavimų.

SAUGOKIME SAVE IR KITUS!